Opakowania

Rozwiązania indywidualne

- Opakowania nietypowe

Każdy produkt jest inny i każdy potrzebuje odpowiedniej oprawy. Jeśli szukasz nietypowego sposobu na promocję bądź poszukujesz opakowania, które zwiększy ergonomię transportu – służymy swoją pomocą. SET-BOX zapewnia indywidualne podejście do zlecenia każdego Klienta, wykonując również opakowania nietypowe.

U nas możesz liczyć na kompleksową pomoc, gdy chodzi o opakowania nietypowe. Zaoferujemy Ci zarówno pomoc konceptualną, a więc wsparcie przy przygotowanie projektu opakowania (z uwzględnieniem specyfiki produktu, który ma ono chronić), a także cały proces produkcyjny. Bez względu na to, jak bardzo nietypowe i charakterystyczne opakowanie sobie wyobraziłeś – my je wykonamy. Możesz nam powierzyć nawet najbardziej karkołomne zadanie.

Nietypowy kształt, specyficzne wycięcie, inny rodzaj otwarcia? Niezależnie od tego, czym ma się wyróżniać Twoje opakowanie na tle konkurencji - SET-BOX przygotuje je od A do Z, dobierając odpowiednią technikę produkcji. A to wszystko troszcząc się o najwyższą jakość materiałów i druku offsetowego i realizację w krótkim czasie.

Mamy ponad 20 lat doświadczenia, gdy chodzi o produkcję opakowań, a nasz park maszynowy radzi sobie z nawet najbardziej wymagającymi zadaniami. Zaufaj nam i skontaktuj się już teraz! Przeanalizujemy Twoje potrzeby i przygotujemy nowoczesne opakowanie, które zaskoczy Cię estetyką, funkcjonalnością i kreatywnością!

Zadzwoń lub napisz – zapraszamy do współpracy!
Zdjęcia