Opakowania

Historia firmy

Początki  firmy sięgają roku 1991, wówczas to powstała firma MAREX zajmująca się między innymi produkcją opakowań kartonowych. Ciągły rozwój firmy i przemyślane inwestycje pozwoliły pozyskać wiele nowych kontraktów, a ciągle poszerzany  park maszynowy na zwiększenie pakietu usług. Mimo rosnących możliwości firmy, rosły też wymagania naszych Klientów, zamówienia wpływały coraz bardziej nietypowe i wymagające indywidualnego podejścia.  Podczas realizacji jednego z projektów zrodził się pomysł w wyniku, którego doszło do porozumienia właściciela firmy MAREX Stanisława Gołębiewskiego, jego syna Huberta Gołębiewskiego i Roberta  Kosmalla, wieloletniego pracownika branży opakowaniowej. W październiku 2011 roku powstała firma SET-BOX, oparta na zaufaniu i zaangażowaniu  ludzi tworzących z pasją opakowania dla każdego biznesu.

      Pełna realizacja zamówień odbywa się w zakładzie przetwórczym MAREX. Zakład wyposażony jest w nowoczesny park maszynowy (począwszy od drukarek flexograficznych, automatów do sztancowania, klejenia, szycia  czy  też kaszerowania  w dużym formacie) pozwalający na  uzyskanie odpowiedniej jakości  jak i zapewniający  szybkie wykonywanie zleceń, co jest bardzo istotnym czynnikiem dla naszych Partnerów.

      Posiadamy surowce z certyfikatami jakości, a do druku używamy wyłącznie ekologicznych farb wodnych. Posiadamy własne laboratorium do badania tektury i wykonanych przez nas opakowań. Na dzień dzisiejszy przedsiębiorstwo posiada dwie hale produkcyjne  i dwie hale magazynowe, dysponuje też własną bazą transportową gwarantując odbiorcom terminowe dostawy.     
                         
      Nie ograniczają nas żadne wymiary i fasony opakowań. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na dopasowanie oferty do Państwa oczekiwań. Elastyczność, jakość, profesjonalizm i indywidualne podejście do potrzeb Klienta opisują naszą działalność.

    Cały czas śledzimy najnowsze trendy i pionierskie technologie, nie boimy się żadnego wyzwania. To wszystko sprawia, że z optymizmem patrzymy w przyszłość. Nie ukrywamy iż w przyszłości aspirujemy do grona najlepszych. Ten cel motywuje nas do działania, a droga do niego ekscytuje każdego dnia.


Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.